تبلیغات محیطی طلای سبز گیلان

استان گیلان با مرکزیت کلان شهر رشت، بدلیل قرار گرفتن در میان رشته کوه های بلند و دریای پهناور، سرزمینی معتدل، زیبا و چشم نواز را بوجود آورده است. گیلان به لحاظ جمعیت دهمین و به لحاظ وسعت بیست و هشتمین استان کشور می باشد و همچنین از لحاظ تراکم جمعیت، رتبه سوم در کشور را داراست.

از گذشته گیلان محل گذر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بوده که این امر باعث تردد بالا در طول سال،  بخصوص ایام تعطیل شده است. شرکت ها و برندهای ملی و بین المللی از این فرصت استفاده کرده و در برنامه های تبلیغاتی خود این استان را همواره به عنوان یکی از مراکز مثمر ثمر در زمینه تبلیغات محیطی  در نظر می گیرند.

بدلیل تراکم جمعیتی خود استان و همچنین حضور دائمی مسافران و گردشگران در معابر و جاده های گیلان، تبلیغات محیطی یکی از رسانه های پر بازخورد برای مخاطبین می باشد و با توجه به ویژگی این نوع از تبلیغ ، امکان معرفی و ارتقای  برند محصولات و خدمات به گروه گسترده ای از مخاطبان از طبقات مختلف وجود دارد.

بسیاری از برندهای شناخته شده از تبلیغات محیطی مانند بیلورد ها ( آگهی نما ) یا بریج بوردها ( سازه پل عابر پیاده ) در فصول گردشگری و در مسیرهای پر رفت و آمد، میدان ها، تقاطع ها و بزرگراه های استان گیلان و همچنین شهرهای مهم این استان، برای بهره مندی از امکانات تبلیغات محیطی استفاده می کنند. بیلبوردها و عرشه پل های عابر پیاده بدلیل بزرگ و وسیع بودن، امکان معرفی پیام تبلیغاتی و معرفی برند را به راحتی محیا می کنند. هدف از این امکانات تاثیر انکار ناپذیری است که در اولین برخورد با مخاطبان بر ذهن و احساسات آنها می گذارد و به معرفی کالاها و خدمات و مطرح شدن نام برند و جذب مشتریان بیشتر منجر می شود.

استان گیلان بدلیل نزدیکی به استان تهران و همجواری با استان های قزوین، مازندران، اردبیل و زنجان و همچنین تنوع مناطق گردشگری و توریستی همواره شاهد تردد زیاد مسافران وگردشگران در طول سال می باشد.  

در این راستا مشاوره با آژانس تبلیغاتی مجرب در انتخاب بهترین مکان تبلیغاتی برای دریافت بیشترین بازخورد و همچنین صرفه جویی در بودجه در نظر گرفته شده ضروریست. آژانس تبلیغاتی تمام خدمت گروه بتا، با داشتن بیش از پنج هزار متر فضای تبلیغات محیطی در سطح استان گیلان در انواع بیلبوردها، عرشه پل عابر پیاده، لایت باکس ها و تلویزیون های شهری، آماده ارائه خدمات مختلف برای تمام کسب و کارها و برندهای داخلی و خارجی می باشد. برنامه ریزی تبلیغاتی، ارائه مشاوره های پایه ای، طراحی های خلاقانه، برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی، اجرای تبلیغات محیطی و مانیتورینگ از جمله خدمات آژانس تبلیغاتی بتا در سطح استان گیلان می باشد.

ما این افتخار را داریم در دوازده سال فعالیت خود در حوزه تبلیغات و همکاری با برندهای بزرگ بومی و ملی همواره برای رسیدن به اهدافشان همپای آنان قدم بر داشته ایم.

تبلیغات در رشت

تبلیغات، تبلیغات محیطی، رسانه تبلیغاتی، برند تبلیغات در رشت