طراحی سایت در رشت

گروه بتا با اتکا به شعار فقط بخواه و تاکید بر سه اصل خلاقیت، کیفیت و حمایت به عنوان یک آژانس تبلیغاتی تمام خدمت هدف خود را بر ارائه خدمات همه جانبه خود در حوزه تبلیغات، مارکتینگ و بازاریابی بنا نهاده است و در زمینه های طراحی سایت در رشت، اتوماسیون سازی، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی فعالیت دارد.

طراحی سایت
طراحی سایت گروه بتا

دو ویژگی که باید در طراحی سایت رعایت شود، قیمت و کیفیت می باشد و از ویژگی هایی است که برای هر مشتری مهم است. گروه بتا با انجام طراحی سایت در رشت همراه با قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده یکی از شرکت های فعال است که با بهره گیری از تیمی حرفه ایی از برترین مجریان طراحی سایت در رشت باشد.

از خدمات طراحی سایت در رشت توسط تیم بتا:

طراحی سایت

طراحی اتوماسیون اداری

بازار یابی اینترنتی

طراحی اپلکیشن موبایل

تولید محتوا

سئو و بهینه سازی وب سایت

گروه بتا، مرجع تخصصی طراحی سایت در رشت:

با توجه به رشد اینترنت و دنیای امروز، کسب و کاری موفق است که از یک سایت منحصر به فرد و بهینه شده برای موتور های جستجو در اختیار داشته باشد و به همین دلیل صاحبان کسب و کار برای موفقیت در بازار کسب و درآمد لازم است تا از این امکان استفاده کنند. گروه بتا یکی از برترین طراحی سایت در رشت و با ارائه برترین خدمات پشتیبانی قوی تلاش می کنیم تا سایتی با ظاری زیبا و کیفیتی بالا و قیمتی مناسب در اختیار داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ

ویژگی های طراحی سایت در رشت

سئو سایت، برای موتور های جستجو امروزه یکی از بزرگترین بازاریابی های اینترنتی است.انجام این کار لازم است تا دانش کافی و صبر بسیار داشته باشین. تنها داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما کافی نیست و لازم است که با بهره گیری از سئو سایت بتوانید به رتبه های بالا در موتور های جستجو گر اینترنت خود قرار بگیرید. امروزه با توجه به شرایط روز مردم خرید های اینترنتی خود را انجام می دهند و به همین دلیل اگر شما سایتی داشته باشید که در رتبه های بالا قرار بگیرد مشتریان بیشتری از سراسر دنیا خواهید داشت.

سیستم مدیریت محتوا آماده یا کد نویسی اختصاصی

تفاوت هزینه های طراحی سایت وابسته به نحوه و روش طراحی سایت است. استفاده از سیستم های مدیریت محتوا آماده یا کد نویسی اختصاصی باعث ایجاد تفاوت قیمت در طراحی سایت در رشت شده است. هر کدام از این موارد مزایا و معایب خودش را دارد.

اگر قصد دارید تا سایتی داشته باشید که از سیستم آماده وردپرس استفاده کند از لحاظ هزینه ارزان تر و و از لحاظ زمانی هم خیلی سریعتر خواهد بود که اگر همین کار را با کد نویسی اختصاصی انجام دهید هم هزینه بیشتری برای شما دارد و بازه زمانی بیشتری را می طلبد، اما امنیت سایت های با کد نویسی اختصاصی بسیار بالاتر است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با گروه بتا تماس بگیرید و مشاوره های لازم را در زمینه طراحی سایت را دریافت کنید. مشاورین گروه بتا با تجربه های فراوان در این زمینه به شما خواهند گفت استفاده از کدام سیستم مدیریت محتوا برای شما مناسب تر خواهد بود.

گرافیک و دیزاین منحصر به فرد سایت

سایت هایی امروزه موفق هستند که از گرافیک و دیزاین خیلی عالی و حرفه ایی برخوردار باشند به صورتی که در ابتدا ورود کاربر به سایت توجهش جلب شود. طبق بررسی هایی که انجام شده سایت هایی که این امر گرافیک منحصر به فرد را رعایت کرده اند جز سایت های پر بازدید بوده اند که در کنار بازدید زیاد فروش بالایی هم داشته اند. به همین دلیل رابط کاربری بسیار عالی تجربه کاربری عالی را برای مخاطب ایجاد خواهد کرد

طراحی سایت واکنش گرا

با گسترش گوشی های هوشمند و دنیای اینترنت باعث شده است تا آمار استفاده از گوشی های هوشمند بسیار افزایش یابد. طراحی سایت به صورت واکنش گرا به این معنی است که سایت در دستگاه های مختلف به مانند دسکتاپ، گوشی های موبایل و تبلت ها قالب خود را حفظ کنند. این نکته بسیار مهم است و به این خاطر تیم بتا تمام اصول واکنش گرایی را در طراحی سایت رعایت می کنند.

طراحی سایت در رشت و خدمت دهی به سراسر کشور

 

کسب و کار های زیادی وجود دارند که قصد دارند تا برای شغل خود سایت داشته باشند و به این خاطر به دنبال شرکت های مختلفی در این حوزه هستند که علاوه بر قیمت مناسب کار حرفه ایی و با کیفیتی را ارئه دهند. به شما پیشنهاد می دهیم که با تیم بتا تماس برقرار کنید و با مشاورین این مجموعه ارتباط بگیرید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

تیم بتا بهره مند از تیمی حرفه ایی در رشت که یکی از مرجع های طراحی سایت در رشت می باشد و همچنین با ارائه خدمات پشتیبانی و سئو سایت و به طور کلی دیجیتال مارکتینگ می توانند کسب و کار شما را رونق ببخشند و باعث پیشرفت و سودآوری کسب و کار شما شوند.

طراحی سایت در رشت
مشاورین گروه بتا

تیم پشتیبان مجرب گروه بتا

 

خیلی از شرکت های طراحی سایت وجود دارند که بعد از اتمام پروژه پشتیبانی های لازم به مشتری را ارائه نمی دهند اما تیم بتا قبل از شروع پروژه مشاوره رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد تا در آن جلسه نیازمندی های دقیق مشتری یافت شود و طراحان سایت مجموعه با فهم کاملی به انجام کار بپردازند. پس از اتمام پروژه نیز برای شما کلاس آموزشی گذاشته می شود تا سیستم مدیریت سایت به طور کامل آشنا شوید و به مدت یک سال پشتیبانی فنی رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تفاوت گروه بتا با دیگر شرکت ها

 

داشتن کادری مجرب با دانش کافی و به روز

در این تیم تمام افراد تیم از دانش کافی و به روز برخوردار هستند و این باعث پیشی گرفتن از رقیبان خود شده است.

طراحی سایت با کیفیت و قیمت مناسب

کیفیت طراحی سایت توسط تیم بتا بسیار بالا و حرفه ایی بوده است و باعث شده تا رضایت مشتریان را کسب کنند و علاوه بر این ارائه قیمت های مناسب و منطقی باعث رضایت مشتریان در این مجموعه شده است

ارائه خدمات مشاوره ایی وپشتیبانی کاملا رایگان

خیلی راحت با تماس به مشاوران گروه بتا، می توانید در رابطه با خواسته خود مشاوره رایگان دریافت کنید و حتی جلسه ایی هم برای فهم کامل نیاز های مشتری جلسه ایی به صورت رایگان گذاشته می شود و پس از اتمام به صورت یکسال پشتیبانی فنی رایگان را به مشتریان ارائه می دهند.

 

کلام آخر

گروه بتا با اتکا به شعار فقط بخواه و تاکید بر سه اصل خلاقیت، کیفیت و حمایت به عنوان یک آژانس تبلیغاتی تمام خدمت هدف خود را بر ارائه خدمات همه جانبه خود در حوزه تبلیغات، مارکتینگ و بازاریابی بنا نهاده است. این مجموعه با تیمی کاملا حرفه ایی می تواند شما در امر طراحی سایت و سئو و پشتیبانی سایت یاری رساند.